3 września 2013

Rozdział 1 sezon 2/by Wild and Beauty

 Na reszcie wszystko układa się tak jakbym chciała. Mam chłopaka którego kocham, pracę którą lubię. Może dla innych to nie wiele, ale...nie dla mnie. Od pewnego czasu trapi mnie pytanie: Co by się stało gdybym nie przyszła wtedy na tą imprezę? Nie kochałabym się z moim eks który obecnie jest moim narzeczonym? Nie zaszłabym z nim w ciążę i nie oświadczyłby mi się? Może coś w tym jest...Sama już nie wiem...To wszystko wydaje się być totalnie pokręcone. Przynajmniej to jawa, a nie sen...To co przeżyłam w domu Anubisa nie mogę porównać do niczego innego. Siedzę teraz na kanapie. Czekam, aż Fabian przyjdzie z pracy. Cały wolny czas spędza ze mną. Kiedy pytam go czy nie chce gdzieś wyjść odpowiada: Nie. Zostanę z tobą. I tak za każdym razem. Mam nadzieję, że to jego ciągłe przesiadywanie ze mną nie znudzi mu się...Oby...Trzasnęły drzwi. W końcu przyszedł. Minęła chwila za nim  wszedł do salonu.
-Jak było o pracy?-spytałam przeglądając magazyn.
-Dobrze, ale w domu najlepiej.-przy 4 ostatnich słowach padł na kanapę i z uśmiechem zwrócił ku mnie głowę. Przybliżyłam się do niego i wtuliłam. Objął mnie biorąc lewą rękę po czym przejechał o puszkiem palca przez pierścionek.
-Już niedługo będziemy szczęśliwą rodziną.-szepną składając na moim wkradającym się rumieńcu pocałunek. Naprawdę tak będzie? Dziecko, ślub, szczęśliwe zakończenie jak w bajkach? Chciałabym żeby tak było. Jednak...wiem, że życie umie płatać różne figle. Dlatego póki co muszę trzymać się na baczności.

________________________________________________________
Tak, więc przybywam do was z pierwszym, niedługim rozdziałem. Miał się pojawić wczoraj. I pojawił...Tak przynajmniej sądziłam...Mniejsza z tym. Liczę, że jakoś spodobało wam się to co tu napisałam. Chociaż trochę. Niestety zaczął się rok szkolny. Nie będę tak często pisała, ale będę. Tak, więc...to zobaczenia.


Wild and Beauty

8 komentarzy:

 1. Om om om om:*
  Fanrastyczna czeeesc*.*
  Czekam na nexta ! :3

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne.
  Czekam na kolejne. Naprawdę zapowiada się ciekawie...bardzo ciekawie:)
  Podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem cztery słowa: genialne *-* Czekam na next'a <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :D Nie czytałam poprzednich części, ale chyba muszę to nadrobić, bo to, choć krótkie, jest świetne :D Czekam na next ~.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogła byś tu zajrzeć dopiero zaczynam http://propiaserie.blogspot.com/
  P.s Twój blog jest świetny!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogła byś tu zajrzeć dopiero zaczynam http://propiaserie.blogspot.com/
  P.s Twój blog jest świetny!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy