27 października 2012

Rozdział 7 / Wiktoria ; 33

Witam ponownie na blogu :D Teraz napiszę siódmy rozdział z pamiętnika Niny Martin :D
~ ~ * ~ ~
Tej nocy spałam lepiej , zbyt zmęczona , by śnic , a rano niebo powitało mnie perłową szarością. Obudziłam się w wyśmienitym nastroju. Fabian wydawał mi się już niegroźny i postanowiłam nie zaprzątac sobie głowy jego osobą.W łazience , spinając włosy klamrą , pogwizdywałam wesoło , a później zbiegłam w podskokach na dół. Nie uszło to uwagi Victorowi.
- Widzę ,że humor ci dziś dopisuje - stwierdził przy śniadaniu.
- Jest piątek - rozłożyłam ręce: piątek , co poradzic.
Spieszyłam się ze wszystkim ,żeby móc wyjśc tuż po nim ,ale mimo ,że wypadłam z domu zaraz po tym ,jak znikł za zakrętem , lśniący wóz Fabiana stał juz na podjeździe , a nawet miał wyłączony silnik i spuszczone szyby.
Tym razem nie zawahałam się przed wsiadaniem , byle tylko jak najszybciej zobaczyc jego twarz. Na mój widok uśmiechnął się szelmowsko , co po raz kolejny zaparło mi dech w piersiach. Nie wierzyłam ,że anioły mogą byc piękniejsze. W Fabianie już nie dałoby się udoskonalic.
- Jak się spało? - spytał , zapewne nieświadomy tego , jaką rozkoszą dla uszu jest jego głos.
- Doskonale. A tobie jak minęła noc?
- Przyjemnie. - Wydawał się robawiony. Poczułam się tak , jakbym przegapiła coś dowcipnego.
- Czy mogę spytac co robiłeś?
- Nie. - Uśmiechnął się jeszcze szerzej - Dziś nadal moja kolej.
Tym razem wypytywał mnie o ludzi: O babcię , jej zainteresowania i to , jak spędzałyśmy razem czas; o nielicznych znajomych z poprzedniej szkoly. Zawstydził mnie pytaniem o to z kim umawiałam się na randki. Właściwie to cieszyłam się ,że nigdy nie miała chłopaka , bo dzięki temu nie było teraz o czym opowiadac. Fabian zdziwił się tylko , podobnie jak Amber i Patricia ,że w moim dotychczasowym życiu brakowało romantycznych uniesień.
- Nigdy nie spotkałaś nikogo , z kim chciałabyś chodzic? - spytał poważnym tonem , który kazał mi się zastanowic , do czego też mój rozmówca zmierza...

**
To na tyle :D
 Następna kartka nie mam pojęcia kiedy będzie ,bo narazie muszę się ogarnąc z moimi innymi blogami :D Ale postaram się jak najszybciej :DD
Pozdrowiam

Your , Victoria ; 33


3 komentarze:

  1. Wow to coś pięknego !! Człowieku ty masz talent !!!!!
    Agnieszka :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z Agą.! Super czekam na następny.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy