21 marca 2013

Rozdział 3 /By Aneczka

Hejka :)

A teraz do rozdziału;


Po chwili przyszła jednak Amber,kiedy mnie zobaczyła wiedziała już ze chodzi o Fabiana,zapytała sie co się stało ja nie miałam ochoty na rozmowe ale powiedziałam jej po chwili;
-Fabian zakochał się w Joy:(
-Co??<zaszkoczona>
-Tak Amber powiedział mi to w wprost:(
-Nie martw się Nino,będzie tego żałować zobaczysz!!! Już ja sie o to postaram:)
-Narazie nie chce go oglądać!
Po chwili Trudy,zawołała nas na śniadanie,nie miałam ochoty oglądać Joy i Fabiana=Jabian była to ostatnia rzecz co chciałam widzieć.Kiedy siedzieliśmy pod stołem zauwazyłam ze Fabian i Joy trzymają się za ręcę,i uśmiechają sie do siebie. Nie wytrzymałam i uciekłam do pokoju i zaczęłam płakać,to było silniejsze ode mnie:(
Za mną przybiegła cała Sibuna i mnie pocieszali troche mi ulżyło! Ale cały czas zadawałam sobie w głowie pytania Czy mu na mnie naprawde zależało?, Co ona ma czego ja nie mam?.Potem poszliśmy do szkoły na lekcji ja usiadłam z Amber,a Fabian z Joy było to do przewidzenia.Na przerwie kiedy popatrzałam sie na Fabiana on sie do mnie uśmiechał <ble>nie zapomne nigdy tego!
Kiedy wróciliśmy na obiad,Amber i Patt oznajmiły że robią impreze z okazji urodzin Fabiana które się zbliżały nie miałam wcale ochoty na nie isć!!:(.
Joy zaczęła gadac jak bedzie fajnie ,a ja odeszłam od stołu i poszłam do pokoju.Wtedy weszły wszytkie dziewczyny i zaciągły mnie siłą na zakupy:)
Ciesze się że je mam <3


Nina
Soryy ze krótki nastęony bedzie może dłuższy!! :)

4 komentarze:

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy