4 listopada 2012

przepraszam, przepraszam, dziękuję, do widzenia.....

Przepraszam, że was, olewam, przepraszam, że nie dodaję scenariuszy, ani komentarzy, dziękuję, że się o mnie martwicie, ale nic mi się nie chce, moja sis pisze, za mnie połowę rozdziałów na innym blogó (o 1d) A i nie mam weny. Wszystko się sypie!! Kłopoty rodzinne dają siwe znaki. Jeszcze raz przepraszam!! I tak jak jest w Tytule "...do widzenia.." Lepiej będzie, jak  odejdę i tak nic nie piszę, a Pati z dziewczynami da sobie radę!! Na prawdę przepraszam, że w ogóle zawracam wam głowę moimi problemami.

Do Zobaczenia......


Marzena

PS.- KOCHAM WAS WSZYSTKICH MOJE MISIE!!

MWAH <3

6 komentarzy:

 1. Nooo, nie !! Nawet nie mów ,że odchodzisz.!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś nie ma Prima Aprilis nie żartuj sobie tak nieładnie tak żartować. Przecież ty nie możesz odejść proszę nie odchodź.:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieeeeeeeeeeee!!!!!!! Plose NIE ODCHODŹ PLISSS.

  OdpowiedzUsuń
 4. A myślałam, że nikt mnie bardziej nie załamie... Mam ostatnio ciężkie dni, tamten weekend cały przepłakałam, a teraz to... ;(. Nie rób tego!! Błagam :(((((((.
  Mam was już wszystkich dosyć, czemu mi to robicie?? Myślałam, że gdy mi już w przyszłym tygodniu wróci internet, to wszystko będzie po staremu. Jednak się myliłam :\

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paulinko, nie smuć się. Ja też nie chcę, aby Marzenka odeszła, ale takie jest życie. A co do Marzeny to jak,cię dorwe na GG to mnie popamiętasz!!!.... Ale nie odchodź, Plisss. :( Przez cb ja też płacze i nie myśl sobie, że po takiej akcji założę bloga.
   Smutna Paula xD

   Usuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy