16 listopada 2012

Smutek / by Patrycja :(

Dobrywieczór . Słuchajcie , jestem na was  maxa wkurzona ...... Ostatnio wogóle nie komentujecie moich scenariuszy !! Wiecie jak jest mi smutno? ; P Nie pozostaje mi nic , tylko odejść z tego bloga ! Wiecie ile ja w te scenariusze wkładam serca ? Ile się nad nimi męcze ? I ja na serio nie żartuje z tym odejściem ! Aaa i paulinko nie przekonasz mnie już ! Jutro wstawie scenariusz na życzenie Paulinki i Natali :) . Jeśli pod nim nie pojawią się maximum 3 komcie to odchodze !!!

PS: JA NIE ŻARTUJE ! TRAKTUJECIE MNIE JAK POWIETRZE !! : (

Pozdrawiam ze smutkiem i z żalem do was : /Nathalia ( Patrycja ) < 333

9 komentarzy:

 1. Miałaś tego nie robić! Chyba wiesz, z jakich powodów!! Napisałam opowiadanie na twoje życzenie (choć jak zwykle nie wyszło), wróciłam jednak do blogów, już cię nie "męczę" o zostanie xDD. A ty mi tu piszesz o odejściu?? Zawiodłam się :(. Ja tam się jakoś nigdy nie przejmowałam komentarzami ani nigdy nie szantażowałam nimi. Nie rób tego!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A i jesteś pewna, ze cię nie przekonam? W tej chwili jestem zdolna do wszystkiego...

  OdpowiedzUsuń
 3. bedzie nawet i 8 komentarzy ,<3

  OdpowiedzUsuń
 4. To bez sensu tak odchodzić. Sama kiedyś chciałam odejść z tego samego powodu, ale teraz widzę, że to bez sensu. To, że nie komentuję, nie znaczy, że nie czytają.
  Poza tym, zgadzam się Pauliną, szantażowanie scenariuszami ?? To jeszcze gorsza głupota ( baz obrażania nikogo ) Każdy pisze w swoim tempie ... i ty też.
  Jeśli zależy ci na komentarzach, to powiedz o tym, ale nie odchodź od razu :(
  Mam nadzieję, że ... sama nie wiem :P
  Po prostu czekam na twój scenariusz ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. wiesz to odchodzenie jest głupie bo i tak nie odejdziesz mówisz tak żeby ci komentowali

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie odchodź. Nie bój się będzie 10 komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie odchodź z byle jakiego powodu ja jakoś też mam po 3 komentarze przy scenariuszu i nie odchodzę od razu z bloga a w ogóle zanim odejdziesz to się najpierw dobrze zastanów

  OdpowiedzUsuń
 8. Brak mi słów. -,-

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy