4 listopada 2012

Smutek / by Patrycja ; (

Heeeeej wszystkim. Jak tam? U mnie całkiem , całkiem. Jest mi bardzo smutno z powodu .... Sami się domyślicie. W szczególności chodzi o Marzenko , ale cóż to był jej wybór. : ( Teraz już wiem , że kolejna w kolejce bede Ja ! Zadowoleni ? Tak czy siak :
SZUKAM NOWEJ WSPÓŁLOKATORKI NA BLOGA !
Oczywiście wszyscy mogą się zgłaszać. Mogę maximum przyjąć 3 osoby. To tyle ; P


Pozdrawiam / Nathalia ( Patrycja ) < 33

7 komentarzy:

 1. Szkoda ,że Marzenka odeszła. Nie tylko ty Patrycjo cierpisz!! My wszyscy :( A ty nawet nie myśl o odchodzeniu !!! Bo zrobię tak samo.!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powie mi ktoś dlaczego to na najlepszych blogach zawsze ktoś odchodzi ? Ja tego nie kumam. To takie smutne ;c Dlaczego ?
  Plisss nie odchodź !!

  OdpowiedzUsuń
 3. MASZ NIE ODCHODZIĆ!! Mnie też smutno, że Marzenka odeszła - jestem zawiedziona :(. Wy mnie prowokujecie do odejścia i chcecie, żebym przepłakała kolejny tdzień ;{
  P.S. Ja bym się zgłosiła, tylko że ja nie wiedziałabym, co pisać i ja tego nie potrafię. Dziwię się, że tak mnie chcieli na blogach na wakacjach xDDDD.
  NIE ODCHODŹ!

  OdpowiedzUsuń
 4. Patuś słońce przepraszam, was wszystkich przepraszam, ale ja mie daje rady! Kocham was! Pamiętajcie! I nie odchodź pliiiiis!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Patrycja. Proszę cię, nie odchodź! Jeśli ty odejdziesz to wiekszoś też będzie o tym myślała (w tym ja). Jesteś jedną z kilku dziewczyn, które najdłużej wytrzymały w pisaniu scenariuszy. Wiem, zawsze są te gorsze dni, ale nie wolno się poddawać. Marzenko. Wielka szkoda, że odchodzisz, bez ciebie już nie będzie to samo :(... P.s. Jak już napisała Pauline^^ - zgłosiłabym się, ale nie wiedziałabym o czym pisać, i tak mam 2 blogi o scenariuszach a w jednym nie dodałam jeszcze żadnego. Więc wątpię, abyś mnie chciała ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma to jak w kółko tłumaczyć to samo. Masz nie odchodzić. ;/ Wszyskim nam przykro, że Marzenka odeszła, ale to był jej wybór. ;( Nie możesz odejść po potem pójdzie Paulinka i reszta, a tego byśmy nie chcieli. Trzymaj się i pamiętaj, że masz w nas wsparcie. :) I napewno szybko kogoś do pomocy znajdziesz...
  Paula xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety taki los. Marzena nie chciała tego ale musiała. Ale ty nie możesz odejść.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy