12 stycznia 2013

Hahaha : >/ by Patrycja^^

Heeej misiaczki ;-** Od dziś oficjalnie uznaję ,że są FERIE !! :) Juuuuupi .xD Pozdro dla tych województ co rozpoczynają ferię :) A i info ... Jak skończą się ferię to usuwam bloga !! :) Ktoo się cieszy ? Łapki w górę .xD Jak wam poszedł 1 semestr ? Mi całkiem ...  Napisze me ocenki :
Religia : 5
Polski : 4 !!
Angielski : 4 :)
Niemiecki : 5
Historia : 3+ .. ( Miałaś rację Paulina)
Geografia : 5 :D
Biologia : 4 : >
Chemia : 4+ :*
Fizyka : 3+
Matma : 4+
Infa : 3 .. ( chora babka .. to samo od histy ;(
W-f : 4
Zaj.Artstyczne ( muzyka) : 4
Technika : 5+

A wy jakie macie ocenki na semestr ? :p Pisaać misiaczki ... Nie wstydzić się .. Tak czy siak widzicie ,że mam okropne :/ Dlatego USUWAM BLOGA PO FERIACH !!
PS : Chcecie dziś scenariusz i kolejny odcinek HoA ?? < 3

Pozdrawiam/Nathalia (Patrycja) < 33


16 komentarzy:

 1. Wcale nie masz takich Złych!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę kolejny odcinek. <3 Widziałaś moje oceny ? Widziałaś. W moim przypadku to dopiero jest się o co martwić... <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa.... Ja mam najgorze... Musze usunąć bloga i bloggera ;(

   Usuń
 3. CO?! USUWASZ BLOGA PO FERIACH?! Nie pozwolę ci na to kochana. Ja mam ferie od 11 lutego :( Jeszcze muszę poczekać. Moje ocenki:
  Matma - 5
  Przyroda - 5
  J. Polski - 5/6
  J. Angielski - 5/6
  Historia - 5
  Informatyka - 5/6
  Muzyka - 6
  Plastyka - 5
  WF - nie chodzę
  Jeszcze nie jest tak źle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Woooow!! Też bym chciała mieć takie same jak ty :) Pozazdrościć : > .. I haven't choice :/ I have !! :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Yyyyy, nie żartuj. Według mnie to są świetne ocenki :* Jeszcze nie miałam wystawionych, dopiero 18 stycznia się dowieciee. !!! Nie waż mi się odchodzić do ukatrupie!! I tak chcę scenariusz i odcinek! DŁUUUGI!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje wam pokażę dopiero 18 !! Haha

  OdpowiedzUsuń
 7. Nathalia Ramos believe me you don't have to remove your blog because I had the same situation in mine own house my parents told me that if I won't let my grades be more (as they said "fantascit better or whatever)I will have to remove my own blog but I told them " I promise my gardes will be better in next term but please I don't want to remove my blog PLEASE!!!!!!!!!!!" and they agreed to this so try to talk with your own parents about that because if you remove this blog I will die!!!

  PPPPPPPPPPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEAAAAAAAAAASSSSSSSSEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a teraz to samo tyle że po polsku
   Nathalia Ramos uwierz mi że nie musisz usuwać tego bloga bo ja miałam tą samą sytuację w moim własnym domu moi rodzice powiedzieli ze jeśli moje oceny nie będą bardziej" jak to oni ujęli fantastyczne lepsze czy jak im tam lepiej" to będę musiała usunąć bloga ale ja do nich mówię " obiecuję że moje oceny będą lepsze w następnym semestrze ale błagam ja nie chcę usuwać bloga proszę!!!!!!!!" i się na to zgodzili więc spróbuj porozmawiać z rodzicami o tym bo jak ty usuniesz tego bloga to ja umrę!!!!!!   PPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSZZZZZZZZZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!


   no a tamto po angielsku to pisałam bez tłumacza tylko z głowy:) masakra ale te 10 lat nauki angielskiego się wreszcie na coś przydały nie?( dla wyjaśnienia uczę się angielskiego odkąd miałam 3 latka:)

   a ty Nathalio proszę cię przemyśl to!!!!!!!!!

   Usuń
 8. Tylko usuniesz , a się fochnę !!!! -,- a następnie I KILL YOU!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. W czym miałam rację? :O
  Swoich ocen nie podam, bo nawet nie mam proponowanych. Ale z tych lepszych, które tak przypuszczalnie sobie wystawiłam, wychodzi mi średnia ok. 4.55. Hah, 2 gim :P.
  Wiem, miałam się do siebie nie odzywać, ale chcę cię uchronić przez fatalnym końcem... Więc nie usuwaj bloga.. Zrób to dla swoich czytelników. Ja się już w to więcej nie mieszam. Ale jeśli zrobisz to, czym grozisz, to wiedz, że zawsze mam rację. Wiem, jakie będą skutki. Żegnam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie rób tego ! Kocham tego bloga ! Ja nie przeżyję tego jak to zrobisz!! Wszyscy kochają tego bloga. I cytując Pauline^^ mówię : "Zrób to dla swoich czytelników.". Proszę zostań !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. NIE RÓB TEGO PATRZ NA MOJE PIĘKNE OCENY


  MATMA:2
  PRZYRODA:2
  WF:4
  PLASTYKA:4
  J.POLSKI:3
  RELIGIA:5
  J.ANGIELSKI:3
  HISTORIA:4
  MUZYKA:4
  INFORMATYKA:5

  nieee usuwaj bloga.proszę...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy