13 lutego 2013

1 kartka z pamiętnika Niny\Radocha^^Witam

Jak powiedziałam będę pisać kartki z pamiętnika za pomocą Patki to wybrałam. Będą to kartki Niny.

Zapraszam

Cześć!
Mam na imię Nina Martin. Mam 21 lat. Studiuje prawo. Przyjaźnie się z Willow Patricią Marą i Joy. Amber się z nami nie kontaktuje. Pewnie ma tam nowych znajomych. Alfie dalej czeka na nią,piszę listy. Raz odpisała mu i napisała mu że ma innego.Tak się załamał że do teraz o tym nie może zapomnieć. Ok a może coś o mnie o moim związku. A więc od tygodnia chodzę z Fabianem bo był chyba przez 1 rok był z K.T Rush też się załamałam wtedy. Ale wiedziałam że jak mnie zobaczy to na pewno się od kocha i się udało. Fabian pracuje jako projektant mody. Wiem bardzo dziwne. 
Opiszę mój wczorajszy dzień. 
Wstałam o godz. 9:00 na szczęście nie szłam do szkoły chodzę tylko w weekendy. Fabian też nie był w pracy bo ma urlop ale w poniedziałek już musi iść do pracy. On jeszcze spał więc poszłam zrobić śniadanie. Na śniadanie mieliśmy grzanki kanapki z serem lub szynką. Sok pomarańczowy Kawę lub herbatę.
Obudził się dlatego bo nie miał się do kogo przytulić.
Nie wiedziałam że wstał. Wystraszył mnie gdy przytulił od tyłu. Odwróciłam się i czule mnie pocałował słodkie.:* Po 10 minutach usiedliśmy do stołu usiedliśmy na przeciwko siebie. Gadaliśmy. Później po śniadaniu Fabian mi za proponował że pozmywa, nie znałam go z tej strony.:) Ale naprawdę pozmywał to szok:O
Aha i co ja miałam jeszcze napisać. Aha już wiem później oczywiście wczoraj wybraliśmy się na zakupy. Kupiliśmy artykuły spożywcze po drodze spotkaliśmy Willow ale ona się ucieszyła na nasz widok. Poszliśmy na kawę gadaliśmy. Później pojechaliśmy do domu. Chciałam zrobić obiad ale oczywiście Fabian powiedział że zamówimy pizze i tak się stało.:)
Fabian za projektował dla mnie coś fajnego ubranie po domu.xD
Ale bardzo mi się to podoba. Na kolacje poszliśmy do restauracji. Wzięliśmy oboje lazanię i białe wino. Do domu przyszliśmy o 23:00 była to rozkoszna noc.
Dziś Fabian sam gotuje obiad.Ciekawe co ugotuje. Na kolację przychodzi Mara Jerom Alfie i Willow.  I może Peddie.:D

NinaxxOk wyszło troszkę długie.:D

Mam nadzieje że się podoba.

Radocha^^

6 komentarzy:

  1. Nie byłabym sobą gdybym nie napisała, że błędy :D
    Ale fajny pomysł. Ciekawie się zapowiada *,*

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne proszę o kolejną karteczkę! Mi się bardzo podoba nie patrzę na błędy xD nie sprawdzam każdego słowa :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy