3 lutego 2013

Niezręczna sytuacja/ by Patrycja ^^

Czeeeść :<
  Jak wiecie na blogu panuję nie przyjemna atmosfera.... Mam takie wrażenie, odczucie że przynoszę pecha ;/ Ta wczorajsza kłótnia nie miała sensu.. Wiecie dokonale jak ja nie cierpię takich "kłótni".. Wiecie też, że Bunny nas opuściła przez tą kłótnię.. Najprawdopodobniej następna będę ja.. Moje życie daje mi w kość. Na początku jak zakładałam tego bloga, myślałam że to będzie super przygoda.. A tu nagle klapa. Wiecie także, że przez ostanie 3-tygodnie dostaję e-maile z pogróżkami od anonimów.. Nie są wcale miłe te wiadomośći, jak je czytam.. W jednym "ktoś" napisał , że " Bunny powinna wypierdalać z bloggera".. Reszty cytatów pisać nie będę.. Jak będziecie chcieli to reszte też wam napisze.. cytatów jest całkiem sporo.. ale ostrzgam.. moga urazić !!
  I pytanie .. mam dalej pisać odcinki ? ;(

Nathalia/Patrycja ;**

18 komentarzy:

 1. Kurczę dziewczyny ! Weście przestańcie się kłócić i dodawać te głupie posty że odchodzicie! To się robi nudne .. Nie chcę być na blogu gdzie ''ekipa'' ma o wszystko problemy . Jeszcze raz zobaczę że ktoś się kłóci i odchodzę . Lepiej będzie dla mnie .

  OdpowiedzUsuń
 2. Okej ,przyznaję nie jest to przyjemne gdy ktoś pisze na temat redaktorki... Ale odeszła, no trudno to był jej wybór, ale ty nie możesz odejść!!! Wszystko dotąd się skruszyło... I tak pisz odcinki cały czas...

  OdpowiedzUsuń
 3. TAk!!TAk!!TAK!!Dodaj kolejny odcinek <3333

  OdpowiedzUsuń
 4. JA sie wgl nie wdaje w dyskusje.Tak jest lepiej dla mnie.;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ej.. to chcecie kolejny odcinek czy nie ?? Pogubiłam się już -.-

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciągle to samo... mówicie, że odchodzicie i tak ciągle. To jest już nudne. Szczerze ? Mam już tego dość. Te kłótnie są za częste a przynajmniej raz na tydzień ktoś pisze, że odchodzi ! Naprawdę ?! Oni wszyscy chcą, żebyście wy się źle czuły to ma taki zamiar a jak pokazujecie im że to was boli to nie przestaną wierzcie mi !
  A teraz coś do tych co grożą... nie zachowujcie się jak dzieci ! Groźby ? Serio ? Może nie długo jeszcze zaczniecie wyrzucać znajomych z fb jak się pokłócicie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram cię siostro.

   Usuń
  2. Ja tez popieram.Do blogow trzeba miec zdrowe podejscie.To powinno byc mile i wgl.

   Usuń
 7. A wy się jej dziwicie ja też niedługo to zrobię.

  ANONIMY POGRÓŻKI SĄ KARALNE.

  OdpowiedzUsuń
 8. Te wszystkie sytuacje zaczynają mi przypominać jakąś hiszpańską telenowele albo "Mode na sukces" -,-

  OdpowiedzUsuń
 9. Po pierwsz: Tak. Chce next ...
  Po drugie: Jak przeczytałam ten cytat to było takie "WOW. Ktoś ma nieźle zrąbaną banie." Tak czy tak, jestem za tym, żeby takie maile ignorować.
  Po trzecie: Ja odeszłam z bloga. Ale nie z powodu wczorajszej kłótni ... a przynajmniej nie tylko z tego powodu. Chodziło o atmosferę na blogu ... o to, że muszę nad sobą OSTRO popracować, bo moje scenariusze są beznadziejne, a oceny jakie były takie są. Więc ... to nie chodziło tylko o kłótnie.
  Ty nie powinnaś odchodzić. To twój blog. Nie powiem ci, co powinnaś zrobić, ale odchodzenie z bloga, którego założyłaś powinno być ostatnią zeczą o jakiej wymyślisz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm.. ja bym powiedziała "zrytą banię... albo jadaczkę " ;c Łatwo ci mówić.. Nie przejmować się tym i zyć normalnie.. Spróbować można .. :D
  A co do odcinka to nie wiem.. jestem w okropnej presji.. Może wieczorek coś się pojawi a jak nie to dopiero w piątek ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Łatwo mówić, bo i łatwo zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimy mogą ci jedynie naskoczyć....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy