15 lutego 2013

3 kartka Niny+Zgadzam się Wiki\Radocha^^

Cześć!

Chcę wam powiedzieć tylko jedno nie wiem kto tak robi ale czemu odbieracie mi prawa admina tak jak Wiktorii nie wiem kto to ale chyba podejrzewam Patrycję Patka nie obraź się ale nikt inny takiego czegoś nie robi tylko wiesz ty jesteś właścicielką... Ale może zawsze to być kto inny. Po drugie czemu usuwacie komuś ankiety teraz ja na moim blogu usunę Oli ankietę. Wiecie wypada zapytać... KULTURA CHYBA WAM SIĘ Kłania.

Ok oto kartka na 7-miesięcznice bloga.

Pamiętniku

Długo nie pisałam wiem ale mam lenia też mam szkołę niedługo zacznie się sesja i wtedy będą jaja. Poprosiłam Fabiana żeby  mnie zawsze pytał i pyta mnie i mówi że będę panią prokurator że ta lala.
Śmieje się kiedy on to mówi. Mówi to bardzo śmiesznie. Wczoraj miałam gorączkę dużo się uczyłam. Umiem perfekcyjnie łaciński. Dziś oczywiście Sobota więc na godz. 18:00 do 22:00 w szkolę męczarnie co nie? Ale jak chcę się być prokuratorem to trzeba się męczyć. Wczoraj przyszła do mnie K.T Rush gadałyśmy ona też studiuje prawo więc uczymy się razem pogodziliśmy się. Fabian przyszedł późno bo miał dużo projektów do zrobienia... Muszę zrobić obiad on też w domu i co sam nie może czemu ja muszę zaraz powiem że ma sam zrobić nam obiad, tak wiem jestem wymagająca.:D Ale trzeba być dla chłopaka ostrym trzeba dać mężczyznom popalić. Mam nadzieje że za miesiąc Fabian mi się oświadczy. Aha właśnie Amber do mnie w poniedziałek przyszła. Nic się nie zmieniła ale bardzo się ucieszyłam że ją zobaczyłam. Powiedziała że pogodziła się z Alfiem. Czekał na nią i od razu się jej oświadczył słodko*.*... Mam nadzieje że  będę jej świadkową na ślubie.xD a ja tylko jednym co nie? Ok co ja miałam jeszcze napisać. A prowadzę swoje bloga o sobie i całym moim życiu... Ma już dużo oglądnalośći. Aha i mam jeszcze jedną przykrą wiadomość wiem piszę tutaj jakbym była jakaś radosna ale nie jestem bo nie mam humoru. Ja mam raka... Mam raka...:(((((((


Smutna Ninaxx


Nie jest taka dłuższa niż poprzednia.


Podoba się daj komentarz oczekuje 6 komci nie wymagam dużo..

Radocha^^

11 komentarzy:

 1. Cieszę się ,że miewasz ze mną. Ale to ich sprawa. Odbierają niech odbierają! Przestałam się już przejmować... To dobrze ,że nie zaczęli usuwać naszych postów, bo to by już była katastrofa.
  P.s. Świetna kartka , czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma czegoś takiego jak świadkowa. Jest druchna.
  Jak zawsze, zaczynamy od błędów :P

  Ogólnie fajne. Trochę nie ogarniam, al ciiiiiiiii ...
  Gratulacje z okazji 7 miesięcznicy ! *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bunny Writer... Popełniłaś błąd;*
   Pisze się druhna. *__*
   hue hue. <3

   Usuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy