16 lutego 2013

[4] 'Prawo do miłości' by Nuśka ♥


'Prawo do miłości'


Chwilę później siedziałam już na łóżku Fabiana. Wydaje mi się, że coś do mnie mówił ale nie potrafiłam się skupić. Jego brązowe oczy zbyt mocno mnie rozpraszały.
- Nino ? – zapytał w końcu tym samym wybudzając mnie transu. – Rozumiesz coś z tego ?

Spojrzałam na niego ze szczerym uśmiechem. Nie odwzajemnił go. Posmutniałam. On znowu zaczął mi coś tłumaczyć a ja dalej nie miałam pojęcia o czym mówi. W pewnym momencie zrozumiałam o co mu chodziło. Cały czas był taki naburmuszony bo…
- Nino ! – nie zdążyłam dokończyć myśli. Fabian krzyknął na mnie. Wbił we mnie wzrok. Patrzył się jakby zaraz chciał, rzucić się na mnie z pięściami.
- Fabian, proszę cię… wiem, że zerwaliśmy ale chyba możemy być przyjaciółmi – próbowałam go uspokoić. – Rozumiem, że przez ten czas mogłeś znaleźć sobie inną dziewczynę ale ja się nie gniewam.
- Nie wszyscy są tacy jak ty Nino ! – wrzasnął – Wiem o tobie i Nathanie Nino ! Wiem ! Dla niego mnie zostawiłaś tak ? – krzyknął ponownie.
Milczałam.
- Odpowiedz mi ! – szarpnął mnie za bluzkę.
- Nie muszę ci się tłumaczyć ! Zerwaliśmy ! Chyba mama prawdo do miłości ! – krzyknęłam a następnie wybiegłam z pokoju z płaczem. Nie tak to sobie wyobrażałam. Wpadłam do łazienki. Zamknęłam się. Nie chciałam wiedzieć ani słyszeć teraz nikogo. Wolałam zostać sama ze swoimi myślami. Co mu odbiło ? Nie zerwałam z nim dla Nathana. Po prawie 2 miesiącach od wyjazdu z domu Anubisa postanowiłam zrobić coś ze swoim życiem by nie myśleć ciągle o Fabianie. Niewiele to dało więc zerwałam z Nathanem. Ale on tego nie rozumie ! Nie rozumie, że kocham go bardziej niż kogokolwiek na świecie !  Po policzku coraz szybciej zaczęły spływać mi łzy. W pewnym momencie kiedy spojrzałam w lustro stwierdziłam, że nie jestem już tą samą Niną Martin, amerykanką z przed 2 lat. Jestem kimś zupełnie innym.  Trochę krótkie... Ale jest ^.^
~Nuśka ♥

20 komentarzy:

 1. Łoł! Nie spodziewałam się takiego świetnego opowiadania! Nadajesz sie na pisarkę :3!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super *__* Plus zgadzam się z Cukierkową ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mów do mnie Cukierkowa. Poprostu Wiktoria ,ok?

   Usuń
  2. Okej Kiki :)) Kiedy odcinek na mym blogu ? Masz chyba ferie c'nie ?? : >

   Usuń
  3. No mam ferie ,ale rozdziału nie napiszę! :P

   Usuń
 3. Jezu uwielbiam te opowiadania zabiję cię za ten taloent (żart)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyssę z ciebie ten talent ! ;3

  OdpowiedzUsuń
 5. Urodziłaś się z talentem. Świetny.<333

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurde , ja cię zabiję za ten talent :** Znajdę i zabiję :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha najpierw musisz przeszukać wszystkie domy w Polsce. ♥

   Usuń
  2. Przeszuka. Ty się nie martw. :3 Hahaha ♥ ^^

   Usuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy