6 grudnia 2012

Mam już tego serdecznie dosyć ..../ by Patrycja ^.^

Cześć wam :) Jak wam mijaja dzisiaj Mikołajki ? Bo mi super ;) mam do jednej osoby proźbę .... do anonimka. Słuchaj drogi anonimku !! Co ty masz do mnie ? Nie podoba ci się coś ... , że istnieje ten blog czy co innego... Mam juz cię serdecznie dosyć . Proponuje ci nie wchodź na tego bloga i koniec kropka. Aaaa i nie chce słyszeć takich tekstów na temat Natalki . Nie podoba ci się , że pisze na innych blogach czy cos w innym stylu ? Powiem tylko jedno : Jesteś żałosny/ żałosna .. Zal mi cię i twojego durnowatego zachowania.. Założe się , że nie jesteś zbytnio miłom  osobom .. Gdy od razu ktoś  coś napiszą na pewno ich krytykujesz ! A to ci sięnie podoba a to tamto... Jesteś pop prostu durnowata/durnowaty... I ostrzegam nie chcę słyszeć wyzywająych komentarzy ... na nasz temat .. ROZUMIESZ ???  Tak czy siak .. Wojna się rozpoczyna .. Sama/ Sam do tego doprowadziłeś/ doprowadziłaś... A i możecie jej/jemu podziękowac ... Chciałam wam dzisiaj zrobić super niespodziankę , ale niestety .... Powiem tylko jedno : Mam już tego dosyć !! ;(

Pozdrawiam / Nathalia ( Patrycja ) < 33

31 komentarzy:

 1. Ja wiem, jaka to niespodzianka... ANONIMIE, ZABIJE CIĘ PO PROSTU!! Rozpocząłeś ze mną wojnę. Słyszałam, że ze mną.. trudno się kłóci. Mogłeś się nie odzywać, demonie nocy... Wypieprzaj z tego bloga, bo pożałujesz, ze istniejesz!

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie ja cię nie rozumiem tak jak Patka co ty masz do niej??? Słuchaj jeszcze raz zobaczymy jakiś obraźliwy komentarz a normalnie cię...A i Patrycjo nie zwracaj na niego uwagi i proszę napisz coś w końcu ale nie takkiego jak teraz tylko scenariusz proszę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja groźba podziała ja też tego głupiego anonima mam dość z mną też masz wojnę bo ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Za tą wypowiedź mam nadzieje że mnie nie zabijecie.Głupi anonim,ale z drugiej strony ma troszkę racji.Bo np.Patrycja pisze że doda scenariusz np.w czwartek ja się cieszę a scenariusza nie ma.Na następny dzień pisze że odchodzi a potem że jednak zostaje.Potem znowu że napisze potem że odchodzi i ma dość.Ja to rozumiem oceny są ważne są ciężkie dni.Ale akurat teraz anonim ma troszke racji co do tego.Patrzałam na te komantarze i jednak przegiął.Bardzo hamowaty.Wyzywanie do niczego nie doprowadzi.Tym bardziej że cie nie znaZreszta ja te nie znam cie i nie bede oceniać.Nie wiem jak masz i co doprowadza do tak ciąglych prób odejścia.twoje scenariusze sa zajebiste.;** Tylko najgorsza wada jest ze sa rzadko i czesto pisane po dlugim okresie męk związanych z twoich odchodzeniem ale i tak go uwielbiam i czesto na niego wchodze;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam bardzo , ale czy to moja wina , że mi nauczyciele mówią w ten dzień kiedy mam wstawić scenariusz , że mam kartkówkę na drugi dzień ?!!Mam was już dosyć .... ODCHODZĘ !!

   Usuń
  2. Nie, nie zabijemy cię. Napisałaś prawdę i się usprawiedliwiłaś. Napisałaś szczegółowo, czemu tak myślisz itd. Ale tak, Pati ma ciężko. Ja coś o tym niestety wiem. Tyle nauki, blogi, żałoba... mnie też to wymęcza i mam ochotę odejść, ale coś mnie powtrzymuje :). Dlatego naprawdę ją rozumiem.

   Usuń
  3. COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  4. Patrycjo ty sobie z nas jaja robisz...

   Usuń
  5. Tak my się nie będziemy bawić młoda panno!

   Usuń
  6. Dosyć... Mam już dosyć...

   Usuń
  7. A wy znowu... mam już dosyć tego anonima !!

   Usuń
  8. Zakładam blogade aby anonimy nie komentowały postów !!

   Usuń
 5. Może jak mnie łaskawie przeposi ... to nie odejdę !!

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak wy ale ja oglądam mikołajkowy blog reklamowy na polsacie xDD

   Usuń
 7. Dajcie wy mi już święty spokój. Do zobaczenia.. Być może w niedzielę. Muszę od was odpocząć, bo.. UGH! :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paulino ja ci nie dam spokoju zapamiętaj...

   Usuń
 8. I co zostawicie mnie na lodzie super....

  OdpowiedzUsuń
 9. To mam warunek Warunek jest taki że ja się odczepię od was tylko będę miłym anonimem ale jeśli co 2 notkę nie będziesz nas informować że nie możesz wstawić scenariusza ok??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będziesz rządził Patrycją zajmij się swoimi sprawami a nie tym blogiem.

   Usuń
 10. A przepraszam cię bardzo .... Nie będziesz mną rządiła/ rządził . To są moje decyjze , a nie twoje.. Nie pasuje ci , to nie musisz wogóle wchodzić na tego bloga!!

  OdpowiedzUsuń
 11. ok ok spokojnie wynoszę się tylko po prostu się nie obrażaj wiesz ze to nie ja wszystki te komentarze, będę tu zaglądać ale tylko pod dobrymi komentarzami

  OdpowiedzUsuń
 12. No i masz szczęście anonimku że tak postąpiłeś czym prędzej się wynoś z tego bloga! A ty Patka nie wynoś się z tego bloga możesz dodawać notki cfo 4 dni jeżeli chcesz mi to nie przeszkadza ale nie odchodź!

  OdpowiedzUsuń
 13. no to jest zgoda??

  OdpowiedzUsuń
 14. to nie tylko po prostu nie wcinam się :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy