14 grudnia 2012

Sorki/by Patrycja.... ^.^

Cześć Wam :) Mam dla was smutną wiadomość : dzisiaj scenariusz się nie pojawi !!! Jestem przygnębiona odejściem Pauliny jak i jej " głupkowatym" zachowaniem... Powiem tylko jedno : Osłabiacie mnie i sami możecie sobie podziękować ..... Ja też odejdę z blogów.... ŻEGNAM !!

Pozdrawiam/Nathalia(Patrycja)<33

11 komentarzy:

 1. Czemu wy niczego nie możecie zrozumieć? Każdego wieczoru wprost płaczę i płakać będę. Nie ważne czy to Wigilia, czy Święta. Mam po prostu załamanie od 1 grudnia :(. Nie chce mi się pisać dokładnie czemu, mam już tego dość.. To chyba mój ostatni komentarz, bo wedle życzenia Pati - usuwam się z bloggera. Miło się was znało. Do być może zobaczenia jako Anonim :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieeeeeeeeeeeeeeee ! Nie możesz ! Teraz ja będę płakać :'(

   Usuń
  2. Czy ktoś mi pomoże aby zatrzymac naszą Paulinkę ... I wybić jej te " durnowactwa" z jej móżdżka ?

   Usuń
 2. Prosze nie odchodź ja pomogę

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam dosyć.! Najpierw mówisz ,że zostajesz a potem ,że odchodzisz z powodu innych osób.! Patrycja , jeśli zdecydowałaś się na ten błąd to powiem ci ,że się pomyliłaś!!!
  :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja trochę też nie żebym sie na cb gniewała lub rozpoczynała wojnę ale najpierw muwisz że usuwasz bloga potem że nie...Pogubiłam się :S

  OdpowiedzUsuń
 5. Macie czego chciałyście Wiki i Paulina odeszły moim zdaniem jesteście dziwne. Ja mogę wszystko zrobić ale nie usuwaj bloga.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy