12 grudnia 2012

Sprawy konkursu / by Patrycja... ^.^

Okej , okej napisze ten scenariusz , ale wieczorkiem . A teraz przejdźmy do sprawy konkursu. Otóż moi drodzy część z was może się domyśleć , że jst to konkurs świąteczny :D Aaa i względne pytanie , które bez przerwy sobie zadajecie : Jaki to kórde konkurs ? Graficzny czy pisemny. Już was nie bede trzymała w adrenalinie niepewności i mówię od razu , że nie jest to konkurs graficzny ..... , lecz pewna część osób z was się cieszy oprócz jednej. Wiem kto to ^^ Będzie do konkurs pisemny . Waszym zadaniem , oczywiście dla uczestników będzie napisanie Świątecznej Kartki z Pamiętnika Niny .... Udział oczywiście może wziąść każdy i tu mówię ... nawet te osoby co należą do mojego bloga :D Prace możecie już wysyłac od teraz do 21 grudnia 2012 rokuPrace proszę przesyłać na ten adres e-mail : orzeszek19989@tlen.pl Nagrodą dla 2 pierwszych miejsc jest współlokatorstwo na tego bloga !!! :) Za wszystkich uczestników trzymam mocno kciuki i życzę dobrej zabawy :)

Pozdrawiam/Nathalia(Patrycja)<33

5 komentarzy:

 1. Super wyślę ci!!!Szkoda tylko że jak bym ja wygrała nie było by dla mnie nagrody:(

  OdpowiedzUsuń
 2. A to dla ciebie wymyśle inną nagrodę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahah, to będę podwójnym współlokatorem xDDD. Oczywiscie gdy wygram, a to znikome szanse, patrząc, jak paskudnie piszę xDD. W wolnym czasie postaram się coś napisać ;***

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Aj sorry nie wezmę udziału bo 21 jest koniec świata. Nie no żart nie wieżę w koniec świata.... Oczywiście że wezmę udział.;)

   Usuń

Dziękuję za komentarze : *
Może zaobserwujesz ?? :)

Obserwatorzy